Kilka słów o nas

Mam na imię Monika i od dwóch lat zajmuję się tworzeniem biżuterii z żywicy epoksydowej. Markę Damar prowadzę wraz z mężem Patrykiem, który to zajmuje się obróbką mechaniczną naszych produktów. To on szlifuje je i poleruje na wysoki połysk, aby mogły cieszyć oczy naszych klientów.

Początkowo zajmowaliśmy się jedynie tworzeniem biżuterii modowej – z zamkniętymi w żywicy elementami natury, czy pigmentami. Z czasem jednak nasi klienci sami zaczęli podsuwać nam pomysły na projekty, które chcieliby zamówić w postaci gotowej już biżuterii.

Zaczęło się od biżuterii z sierścią królika, później doszły do tego pytania o możliwość wykonania naszyjników z włosami, zdjęciami, własnymi kwiatkami, sierścią, pazurami, zębami zwierząt, a także z pępowinami dzidziusiów.

Niestety duża część naszych produktów to pamiątki żałobne i chociaż nigdy nie wypytujemy o powód odejścia danej osoby, to często klienci sami opowiadają nam (często bardzo wzruszające) historie związane właśnie z tymi osobami, czy zwierzętami.

Świadomość o tym, że nasze pamiątki mogą być ukojeniem dla duszy wielu osób sprawia, że chcemy dzielić się ze światem wiadomością o naszych produktach.

Tak, jak wspomniałam wcześniej, w naszym sklepie można znaleźć również nasze projekty autorskie, czyli biżuterię z różnego rodzaju kwiatami, kamyczkami, roślinkami, kolorami, czy innymi dodatkami.

Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie z dbałością o każdy szczegół, a także pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami przez cały czas powstawania ich zamówień.

Biżuteria z włosami, pępowinami, zdjęciami usg maluszków.

Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu każdej kobiety. Wspomnienia z tej chwili bywają różne, jednak pozostają z nami na zawsze.

Coraz więcej mam decyduje się w pewnym sensie na uczczenie tej chwili poprzez wykonanie pamiątkowej biżuterii z zatopionymi w żywicy włoskami, pierwszymi ząbkami, czy kikutami pępowinowymi swoich pociech.

Jako firma specjalizująca się w wykonywaniu biżuterii z żywicy epoksydowej z kilku letnim doświadczeniem, pomożemy Państwu spełnić wasze oczekiwania i zachować wasze wspomnienia na lata.

Jak może wyglądać taka pamiątka?

Wszystko jest u nas kwestią uzgodnień indywidualnych z Klientem. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, jak i sami staramy się zawsze doradzić i poszukać jak najbardziej zadowalających rozwiązań. Posiadamy w swojej ofercie bardzo dużo półproduktów, czyli ramek, baz, łańcuszków itd. Jest również możliwość dodania suszonych roślin, brokatu, czy kolorowego tła.

W biżuterii takiej można umieścić zarówno jedną, jak i więcej pamiątek, w tym również zdjęcie.

Istnieje także możliwość zamówienia pamiątki w postaci figurki do postawienia, nie musi to być produkt biżuteryjny.

Do każdego złożonego u nas zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie i z troską o każdy szczegół.

Sama żywica epoksydowa, w której zatapiamy różne przedmioty początkowo ma postać płynną. Sam proces jej zalewania (czasami kilkukrotnego) oraz zastygania trwa około 4 dni. Następnie każdy element jest przez nas szlifowany i polerowany. W zależności od typu produktu jest on jeszcze dodatkowo wykańczany elementami ze stali chirurgicznej lub srebra.

Czy moja pamiątka jest bezpieczna?

Mając na uwadze Państwa obawę o przesłane do nas pamiątki, chcielibyśmy po krótce przybliżyć proces powstawania u nas tak szczególnych produktów.

Wszelkie pamiątki typu: włosy, ząbki, kikuty pępowinowe, zdjęcia, itd. prosimy o przesyłanie listem poleconym lub kurierem na adres naszego sklepu stacjonarnego: Mavazi ul. Częstochowska 3/2 46-040 Ozimek.

Po otrzymaniu przesyłki zawsze informujemy osobę składającą zamówienie o jej dotarciu.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Czas realizacji zamówienia na biżuterię spersonalizowaną wynosi od ok. 7 do 20 dni, a zależy on od kilku czynników, takich jak:

  • czy zamówienie to wymaga zamówienia przez nas dodatkowych półproduktów
  • czy zamówienie to wymaga od nas wydrukowania zdjęcia (zlecenie zdjęcia do wydrukowania to dodatkowe 3-4 dni)
  • czy końcowy produkt wymaga dodatkowej obróbki mechanicznej (szlifowania i polerowania)

Zawsze po ustaleniu z Klientem wszelkich szczegółów dotyczących zamówienia podajemy szacowany czas jego realizacji.

Biżuterię zawsze pakujemy w ozdobne pudełeczka prezentowe i wysyłamy na wskazany przez osobę składającą zamówienie adres. Dołączamy również krótką instrukcję o tym, jak dbać i przechowywać dany produkt.

Naszym najnowszym produktem jest brelok ze zdjęciem USG.

Służymy pomocą oraz doradztwem zarówno za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych (Facebook, Instagram), jak i mailowo (kontakt@damar-bizuteria.pl), ale i telefonicznie pod numerem 736 056 106.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie ww.damar-bizuteria.pl

The form you have selected does not exist.

Dodaj komentarz