Gdyby ktoś parę lat temu powiedział mi, że będę fotografką – bardzo głośno bym go wyśmiała. Uwierzcie, każdy nasz sukces rozpoczyna się zupełnie znienacka! I tak było u mnie. A wszystko dzięki mojej upragnionej ciąży – mojej małej córeczce! Będę jej za to wdzięczna do końca moich dni.

Kiedy po ponad siedmiu latach starań, zdarzył się cud – postanowiliśmy z mężem, że ryzykować nie będziemy i tak zostałam w domu. A że żaden ze mnie leniuch to i usiedzieć bezczynnie nie mogłam. Rozpoczęłam więc przygodę z fotografią ❤ Moja Gabrysia – moją pierwszą modelką ❤
Zakładać działalność mieszkając w obcym kraju? Też na początku myślałam, że zwariowałam. Ale odważyłam się i nie żałuję Pamiętajmy – my kobiety możemy wszystko – trzeba się tylko odważyć. Narazie to dopiero początek mojej drogi – ale już wiem, że było warto!

Na czym polega moja praca?

Na uszczęśliwianiu ludzi, na uchwyceniu momentów i wspomnień, na przelaniu uczuć i emocji na zdjęcia. Najbardziej zależy mi zawsze na tym, by kobiety po obejrzeniu zdjęć z sesji stwierdziły – “Ja naprawdę jestem piękna”. By rodzice po otrzymaniu odbitek powiedzieli – “Mamy takie cudowne dzieci”. By rodziny widziały na tych zdjęciach odzwierciedlenie swoich uczuć do siebie ❤ Bo kiedy widzę Wasz uśmiech, to wiem, że jestem we właściwym miejscu.

No to teraz tak w skrócie:

Wykonuję sesje brzuszkowe, noworodkowe, dziecięce, rodzinne i kobiece. Zdjęcia możecie sobie zażyczyć u mnie, u siebie bądź w plenerze.
Na sesje ciążowe najlepiej umówić się w trzecim trymestrze. Brzuszek jest już ładnie widoczny a i dolegliwości, które zazwyczaj dokuczają w pierwszym trymestrze, przyszłe mamy mają już za sobą.

Co musicie przygotować?

Dobry humor, pozytywne nastawienie i uśmiech. O całą resztę zadbam ja. Jeśli chodzi o sesje noworodkowe – najlepszym czasem jest okres między 5 a 14 dniem życia maleństwa. Wtedy ono zazwyczaj słodko śpi i dużo łatwiej ułożyć je do zdjęć. Bardzo często to ja przyjeżdżam do
Was – chodzi tu o komfort małego człowieczka – jest u siebie więc nie denerwuje się aż tak Cud narodzin to wyjątkowy moment a dzieci tak szybko rosną ❤ Polecam te sesje każdej przyszłej mamie – są bezcenne ❤ Wszelkie akcesoria i ciuszki oczywiście zapewniam.
Na sesje kobiece, rodzinne, dziecięce każdy czas jest dobry. Pamiętajmy – czasu nie da się zatrzymać! Ale można te chwile pięknie uwiecznić i kiedyś siedząc zimą przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoni wspominać…


Na sam już koniec chciałabym Wam powiedzieć, byście dążyły do swoich celów, wierzyły w nie i w siebie! By każdy nowy dzień przynosił Wam radość z tego, co robicie i w jakim momencie swojego życia się znajdujecie. Doceniajmy i szanujmy się – a wtedy i życie będzie przyjemniejsze
Zapraszam do siebie:
Dorota Pabjan
Photos of Hope
Reichelsheim (Wetterau)
www.facebook.com/PhotosOfHopeDPabjan
Instagram: photos.of.hope
0176 65165294

Autorka: Dorota Pabjan

Dorota, 30 lat, Mama Gabrysi, od 8 lat szczęśliwa Żona Artura, pasjonuje się fotografią i macierzyństwem

The form you have selected does not exist.

Dodaj komentarz